Kullanıcı Adı: Şifre:
VergiSigorta.com
Ana Sayfa / Ekonomi / Maliye Bakanlığından jet yalanlama
Etiketler:

Maliye Bakanlığından jet yalanlama Maliye Bakanlığından jet yalanlama

Maliye bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, bir gazetenin “bakan şimşek aa’yı spekülatörlükle suçladı“ başlıklı haberinin tamamen gazetenin kendi yorumu.

2014-09-13, 21:51:19 Okunma: 1418 0 yorum


Share |

Maliye Bakanlığı tarafından yapılan yazılı açıklamada, bir gazetenin 'Bakan Şimşek AA’yı spekülatörlükle suçladı' başlıklı haberinin tamamen gazetenin kendi yorumu ve çarpıtmanın en güzel örneği olduğu bildirildi.

Maliye Bakanlığı’ndan yapılan yazılı açıklamada, bir gazetenin 'Bakan Şimşek AA’yı spekülatörlükle suçladı' başlıklı haberinin, tamamen gazetenin kendi yorumu ve çarpıtmanın en güzel örneği olduğu belirtildi. Maliye Bakanı Mehmet Şimşek’e dün katıldığı bir televizyon programında bazı gazetelerde yer alan ’10 bankaya inceleme’ iddialarının sorulduğu hatırlatılan açıklamada şöyle denildi:

'Sayın Bakan da bu haberlerin gerçekle hiçbir ilgisi olmadığını tamamen uydurma ve kasıtlı haberler olduğunu net bir şekilde ifade etmiştir. Ancak, Sayın Maliye Bakanımız Mehmet Şimşek’in yaptığı bu genel değerlendirmelerin bazı yayın organlarında net bir şekilde istismar edildiği ve kullandığı ifadelerin çarpıtılarak AA’ya yönelik bir karalama kampanyasına dönüştürüldüğü görülmüştür. Bu çerçevede Sayın Bakanımız bu ifadeleri ile konuyla ilgisi olmayan AA’yı değil, sadece ’10 bankaya inceleme’ iddiasını gündeme taşıyan gazeteleri kastetmiştir.'

YORUMLAR // Henüz yorum yok, ilk yorumu siz yapın.
 


Adı Soyadı (*)


Başlık (*)


Yorum içeriği (*)


8 + 8 = (İki sayının toplamını aşağıdaki kutuya giriniz.) (*)